Osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

Konkurs Przyrodniczo - Plastyczny, LOP Częstochowa16 maja 2017

  • wyróżnienie - Mateusz Litwińczyk

XV Gminny Konkurs Ekologiczny21 kwiecień 2017

    TURNIEJ
  • I miejsce drużyna: Anna Szczepaniak, Weronika Trojak, Mateusz Kozan
  • KONKURS PLASTYCZNY
  • II miejsce - Magdlena Kistela
  • III miejsce - Oliwia Kot
  • wyróżnienie - Łucja Heluszka

Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym24 kwietnia 2017

  • III miejsce drużyna: Anna Szczepaniak, ebastian Chrzan, Kacper Grzyb

IV Powiatowy konkurs Plastyczno-Literacki6 kwietnia 2017

    Praca literacka:
  • II miejsce - Jakub Stasiak
  • II miejsce - Anna Szczepaniak
  • Praca plastyczna
  • wyróżnienie - Magdalena Kistela

VIII Powiatowy Konkurs Ornitologiczny17 marca 2017

  • udział: Eliza Troczka, Magdalena Kistela, Kacper Grzyb, Jakub Więcławik

XXIX Regionalny „Konkurs Recytatorski28 marca 2017

  • wyróżnienie - Jakub Stasiak
  • wyróżnienie - Mateusz Litwińczyk
  • IV miejsce - Filip Chęciński
  • udział: Roksana Wiesiołek, Mikołaj Kęsik

Gminne Mikołajkowe Mistrzostwa Krzepic w tenisie stołowym16 grudnia 2016

    MŁODZICY
  • I miejsce - Jakub Kowalski
  • III miejsce - Ignacy Rudlicki
  • IV miejsce - Filip Chęciński
  • VI miejsce - Kacper Grzyb
  • ŻACY
  • III miejsce - Mateusz Litwińczyk
  • IV miejsce - Mikołaj Kęsik

V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Regionie28 listopada 2016

    TURNIEJ
  • II miejsce, drużyna:Mateusz Kozan, Weronika Trojak, Oliwia Kot, Anna Szczepaniak
  • KONKURS PLASTYCZNY
  • I miejsce - Judyta Włodarczyk
  • III miejsce - Filip Nicpoń

IV Powiatowy Konkurs Kaligraficzny20 październik 2016

  • II miejsce - Jakub Więcławik

Rok szkolny 2015/2016

XXIII Ogólnopolski Bieg Krzepkich5 czerwiec 2016

  • I miejsce, dystans 800m - Kacper Szopa,
  • V miejsce, dystans 50m - Aleksandra Kowalczyk
  • VI miejsce, dystans 50m - Maja Kozak

Dekanalny Konkurs Plastyczny "Godło Polski z krzyżem w koronie"25 maj 2016

  • I miejsce - Filip Litwińczyk

XI Ogólnopolski Bieg Zajaczkowski5 maj 2016

  • III miejsce, dystans 800m - Kacper Szopa

Gminny Turniej Ekologiczny22 kwiecień 2016

  • IV miejsce drużyna: Olga Słomian, Julia Jura, Karina Troczka
  • konkurs plastyczny
  • III miejsce - Patrycja Wolna
  • wyróżnienie - Maja Bednarek

Gminny Turniej Bezpieczeństaw w Ruchu Drogowym15 kwiecień 2016

  • II miejsce drużyna: Anna Szczepaniak, Julia Jura, Kacper Szopa, Konrad Włodarczyk

III Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki14 kwiecień 2016

  • wyróżnienie: Jakub Więcławik,

XXVIII Regionalny Konkurs Recytatorski6 kwiecień 2016

  • wyróżnienie: Jakub Stasiak, Mateusz Litwińczyk,

Gminny Konkurs Ortograficzny.10 marzec 2016

  • III miejsce - Anna Szczepaniak

XVIII Międzyświetlicowy Wojewódzki Konkursu Plastyczny pt.: "Kartka Bożonarodzeniowa ". listopad 2015

  • II miejsce - Zofia Pop
  • wyróżnienie - Filip Litwińczyk

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Regionie "Moja mała Ojczyzna… 19 listopad 2015

  • II miejsce w turnieju drużyna:Maja Bednarek, Julia Jura, Karina Troczka, Patrycja Wolna .
  • konkurs plastyczny
  • III miejsce - Judyta Włodarczyk
  • wyróżnienie - Filip Litwińczyk

III Powiatowy Konkurs Kaligraficzny "Mistrzowie Pióra"październik 2015

  • Jakub Wiecławik, klasa IV - wyróżnienie.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowewrzesień 2015

  • Jakub Kowalski, Kacper Szopa, Dawid Krawczyk, Mateusz Kluba, Kacper Szopa, Ignacy Rudlicki - II miejsce

III Powiatowy Konkurs Kaligraficzny "Mistrzowie Pióra"październik 2015

  • Jakub Wiecławik, klasa IV - wyróżnienie.

Rok szkolny 2014/2015

Ogólnopolski Bieg Krzepkichczerwiec 2015

  • Mateusz Gądek klasa VI - II miejsce - dystans 800 metrów
  • Kacper Adamczyk klasa I - II miejsce - dystans 200 metrów

XIII Gminny Turniej Ekologiczny czerwiec 2015

Konkurs plastyczny Leśne obrazki.
  • Kinga Kozak - klasa II - wyróżnienie
  • Magdalena Kistela - klasa III - III miejsce
  • Maja Bednarek - klasa V - III miejsce
  • Patrycja Wolna - klasa V - wyróżnienie

Konkurs plastyczny- Mali Rycerze na Szlaku Orlich Gniazd czerwiec 2015

  • Wiktoria Desperak - klasa VI - II miejsce

Gminny Konkurs Ortograficznymaj 2015

  • III miejsce - Justyna Słomian, klasa VI

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”. maj 2015

  • II miejsce - Maja Bednarek klasa V

Polskie tradycje i obrzędy ludowe - projekt edukacyjnymaj 2015

  • I miejsce - grupa, uczniowie klasy V i VI

Powiatowy Konkurs Plastyczny"Ilustracje do utworów Jana Brzechwy"kwiecień 2015

  • II miejsce - Patrycja Wolna, Klasa V

Powiatowe zawody "Czwórbój LA"kwiecień 2015

  • V miejsce - chłopcy z klas IV - VI:
    Dawid Chądzyński, Piotr Droś, Mateusz Gądek, Kacper Szopa, Mateusz Kluba, Jakub Kowalski

Gminne zawody "Czwórbój LA"kwiecień 2015

  • I miejsce - chłopcy z klas IV - VI
  • II miejsce - dziewczęta z klas Iv-VI

Gminny turniej wiedzy o "Bezpieczeństwie w ruchu drogowym"kwiecień 2015

  • III miejsce - drużyna: Julia Jura, Olga Słomian, Piotr Droś, Kacper Szopa
  • II miejsce - indywidualnie Piotr Droś

VI Powiatowy Konkurs Ornitologicznymarzec 2015

  • III miejsce - Magdalena Kistela, klasa III
  • wyróżnienie - Justyna Słomian, klasa VI

III Ogólnopolskikonkurs Historyczny "KLIO 2014"luty 2015

  • VII miejsce - Justyna Słomian

Szkolny Konkurs fotograficzny "Jesienne inspiracje" listopad 2014

  • I miejsce - Maja Bednarek - klasa V
  • II miejsce - Olga Słomian - klasa V
  • III miejsce - Magdalena Kistela - klasa III
  • Wyróżnienie - Julia Jura - klasa V
  • Kacper Grzyb - klasa III
    Patrycja Wolna - klasa V

Szkolny Konkurs Plastyczny "Jesienne bukiety" październik 2014

Kategoria: przedszkole:
  • I miejsce: Filip Litwińczyk
  • II miejsce: Artur Małyska
  • III miejsce: Piotr Staśkiewicz
Kategoria: klasy I-III
  • I miejsce: Adam Stróżny
  • II miejsce: Zofia Szopa
  • III miejsce: Kinga Kozak
Kategoria: klasy IV-VI
  • I miejsce: Julia Jura
  • II miejsce: Dawid Chądzyński
  • III miejsce: Mateusz Kopacz

zawody, konkurs data 2014

  • I miejsce